
VIATTO HCM-2 құймақ ыдысы
- Бар
- Коды:157705
184 235 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HCM-2 құймақшасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында мінсіз пішінді және қалыңдықтағы порцияланған құймақтарды пісіруге арналған. Модель 2 термостатпен жабдықталған. Қуыруға арналған беттер жабыспайтын жабыны бар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды таратуға арналған 2 Т-тәрізді қалақшалар кіреді.
Электр желісіне қосуға арналған штепсель жеткізу жиынтығына кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.9 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 6 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 184 235 ₸


