
Құймақ жасаушы Grill Master Ф1БкрЭ 350 мм
- Бар
- Коды:42214
225 636 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы Grill Master Ф1БкрЭ құймақ пісіруге арналған. Модель жаңартылған дизайнда жасалған, жақсартылған жылу оқшаулағышы бар термостатпен, диаметрі 350 мм шойыннан жасалған жұмыс бетімен, бетті тамаша жылытуға арналған арнайы пішінді қыздыру элементімен жабдықталған. Бұйымның корпусы толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне таратуға арналған ролик кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылудың таралуы қыздыру элементтерінің ерекше орналасуына байланысты бүкіл бетке біркелкі жүреді.
- Кіріктірілген термостат температураны 50-300С аралығында реттеуге мүмкіндік береді
- Тегіс беті құймақтарды мүмкіндігінше аз май қосып пісіруге мүмкіндік береді
- Шойын құймақтардың жабысу мүмкіндігін азайтатын жабыспайтын қасиетке ие
Қосымша сипаттамалар:
- Дайындау уақыты: 0,5 -1 мин
- Қаптамадағы габариттері: 490х550х220 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21806 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15 келі |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Диаметрі | 350 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 225 636 ₸



