
Құймақ жасаушы Grill Master Ф1БкрЭ 400 мм
- Бар
- Коды:71709
213 850 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы Grill Master Ф1БкрЭ құймақ пісіруге арналған. Модель жаңартылған дизайнда жасалған, жақсартылған жылу оқшаулағышы бар термостатпен, диаметрі 400 мм шойыннан жасалған жұмыс бетімен, бетті тамаша жылытуға арналған арнайы пішінді қыздыру элементімен жабдықталған. Бұйымның корпусы толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне таратуға арналған ролик кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылудың таралуы қыздыру элементтерінің ерекше орналасуына байланысты бүкіл бетке біркелкі жүреді.
- Кіріктірілген термостат температураны 50-300С аралығында реттеуге мүмкіндік береді
- Тегіс беті құймақтарды мүмкіндігінше аз май қосып пісіруге мүмкіндік береді
- Шойын құймақтардың жабысу мүмкіндігін азайтатын жабыспайтын қасиетке ие
Қосымша сипаттамалар:
- Дайындау уақыты: 0,5 -1 мин
- Қаптамадағы габариттері: 490х550х220 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21805 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °C-қа дейін |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 213 850 ₸



