
Құймақ жасаушы Grill Master Ф2БкрЭ 350 мм
- Бар
- Коды:42215
463 137 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы Grill Master Ф2БкрЭ құймақ пісіруге арналған. Модель жаңартылған дизайнда жасалған, жақсартылған жылу оқшаулағышы бар термостатпен, диаметрі 350 мм шойыннан жасалған 2 жұмыс бетімен, бетті тамаша қыздыру үшін арнайы пішінді 2 қыздыру элементімен жабдықталған. Бұйымның корпусы толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне таратуға арналған ролик кіреді
Ерекшеліктері:
- Жылудың таралуы қыздыру элементтерінің ерекше орналасуына байланысты бүкіл бетке біркелкі жүреді.
- Кіріктірілген термостат температураны 50-300С аралығында реттеуге мүмкіндік береді
- Тегіс беті құймақтарды мүмкіндігінше аз май қосып пісіруге мүмкіндік береді
- Шойын құймақтардың жабысу мүмкіндігін азайтатын жабыспайтын қасиетке ие
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 2-ден 5 минутқа дейін.
Қосымша опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Диаметрі: 350/380 мм қуыру беттері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21807 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30 келі |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 414 мм |
| Диаметрі | 350 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 4.3 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °C-қа дейін |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 463 137 ₸


