
Құймақ жасаушы Grill Master Ф2БЭ 400 мм
- Бар
- Коды:259499
601 113 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2БЭ құймақ салғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құймақ пісіруге арналған. Модель диаметрі 400 мм шойыннан жасалған 2 жұмыс бетімен жабдықталған, бетті тамаша қыздыру үшін әрбір қуыру дискісінде 3 қыздыру катушкасы бар. Бұйымның корпусы толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне таратуға арналған таяқша кіреді
Ерекшеліктері:
- Жылудың таралуы қыздыру элементтерінің ерекше орналасуына байланысты бүкіл бетке біркелкі жүреді.
- Тегіс беті құймақтарды мүмкіндігінше аз май қосып пісіруге мүмкіндік береді
- Шойын құймақтардың жабысу мүмкіндігін азайтатын жабыспайтын қасиетке ие
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 2 мин
- Қаптамадағы габариттері: 940х550х410 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21810 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 7.2 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 601 113 ₸






