
Газ құймақшысы Grill Master Ф1БкрГ
- Бар
- Коды:64296
237 108 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master F1BkrG газды құймақ ыдысы бистроларда, кафелерде және фастфуд орындарында құймақ ішуге арналған. Жабдық пьезорозгигпен және газды бақылаумен жабдықталған. Құрылғы толығымен тот баспайтын болаттан жасалған
Жылудың таралуы қыздыру элементтерінің ерекше орналасуына байланысты бүкіл бетке біркелкі жүреді. Тегіс беті құймақтарды мүмкіндігінше аз май қосып пісіруге мүмкіндік береді. Шойынның жабыспайтын қасиеті бар, бұл құймақтардың жабысып қалу мүмкіндігін азайтады.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне таратуға арналған илектеу таяқшасы және табиғи газбен жұмыс істеуге арналған оттық шүмегі кіреді. Шарлы газбен жұмыс істеуге арналған оттық шүмегі бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,4 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,23 м3/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11601 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Диаметрі | 370 мм |
| Жылу көзі | газ |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 237 108 ₸


