
Құймақ жасаушы Grill Master Ф2БкрЭ 400 мм
- Бар
- Коды:64298
423 016 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы Grill Master Ф2БкрЭ құймақ пісіруге арналған. Модель жаңартылған дизайнда жасалған, жақсартылған жылу оқшаулағышы бар термостатпен, диаметрі 400 мм шойыннан жасалған 2 жұмыс бетімен, бетті тамаша қыздыру үшін арнайы пішінді 2 қыздыру элементімен жабдықталған. Бұйымның корпусы толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды қуыру бетіне таратуға арналған ролик кіреді
Ерекшеліктері:
- Жылудың таралуы қыздыру элементтерінің ерекше орналасуына байланысты бүкіл бетке біркелкі жүреді.
- Кіріктірілген термостат температураны 50-300С аралығында реттеуге мүмкіндік береді
- Тегіс беті құймақтарды мүмкіндігінше аз май қосып пісіруге мүмкіндік береді
- Шойын құймақтардың жабысу мүмкіндігін азайтатын жабыспайтын қасиетке ие
Қосымша сипаттамалар:
- Дайындау уақыты: 2 -5 мин
- Қаптамадағы габариттері: 920х510х250 мм
Қосымша опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Диаметрі: 350/380 мм қуыру беттері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21808 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 6 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °C-қа дейін |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 423 016 ₸


