
Құймақ жасаушы Hurakan HKN-CSE400
- Бар
- Коды:60546
98 267 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CSE400 құймақ ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дөңгелек пішінді құймақ пісіруге арналған. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.64 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 98 267 ₸


