
Құймақ жасаушы Hurakan HKN-CDE400P
- Бар
- Коды:302800
197 051 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CDE400P құймақ ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дөңгелек пішінді құймақ пісіруге арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Құймақ пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31.63 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 7 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 880 мм |
- Бағасы: 197 051 ₸


