
Құймақ жасаушы OZTI ОКМ-1
- Бар
- Коды:72225
400 839 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ жасаушы OZTI OKM-1 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда құймақ пісіру үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Эргономикалық дизайн пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7850.40402.20 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 145 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Өндіруші ел | Франция |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 400 839 ₸


