
ПишТех БЛ-1 құймақ салғыш
- Бар
- Коды:332818
104 898 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH BL-1 құймақ ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында құймақ дайындауға арналған. Модель жылу датчигі бар термостатпен, қыздыру индикаторының шамымен және сырғанамайтын тіректермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жылытқыштардың астыңғы қақпағы мен оқшаулау корпусы мырышталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,1256 м2
- Қаптамадағы габариттері: 480х500х250 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 300 °C |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 104 898 ₸


