
Құймақ станциясы ATESY Гурман Б.С.-2.400-1350.750-02
- Бар
- Коды:124968
1 228 493 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құймақ станциясы ATESY Гурман Б.С.-2.400-1350.750-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салмасы бар құймақтарды дайындайтын және тарататын жұмыс орнын кешенді жабдықтау үшін пайдаланылады. Модель екі қыздырғыш электрлі құймақ машинасымен және қамыр мен салмасы бар контейнерлерді орналастыруға арналған алынбалы гастрономиялық ұстағыштармен жабдықталған. Корпус коррозияға төзімді болаттан, қаңқа тіректері қимасы 40х40 мм тот баспайтын құбырдан, оттықтар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне қамырды таратуға арналған ағаш шпатель және құймақтарды айналдыруға арналған металл шпатель кіреді.
Ерекшеліктері:
- Холдерлер арасында орналасқан екі оттықты электрлі құймақ аппараты
- Оттықтардың шеттері дөңгеленген
- Құймақтарды бүкіл беті бойынша сапалы және біркелкі тосттау
- Жоғары жабыспайтын қасиеттер және механикалық зақымға төзімділік
- Үстелдің үстіңгі тақтайына кіріктірілген гастроэмкосттарды орналастыруға арналған жеңіл алынатын ұстағыштар
- Қамырды таратуға арналған Т-тәрізді қалақшаға арналған ыдыс
- Гастрономиялық (GN 1/1) үстел үсті астындағы ас үй жабдықтарын сақтауға арналған жылжымалы тартпа
- Сатып алушыны дайындау процесінен қорғайтын қорғаныш шыны
- Жұмыс барысында тамақ өнімдерімен жанасатын барлық беттер мен тораптарды гигиеналық өңдеудің ыңғайлылығы мен жеңілдігі
- Құрылымның қаттылығын арттыру үшін жақтауды 3 жағынан байлау
- Биіктігі реттелетін тірек аяқтары (реттеу диапазоны ± 20 мм)
Қосымша сипаттамалар:
- Қамыры бар сыйымдылыққа арналған ұяшықтың сыйымдылығы: 1х GN 1/2-200
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Үстел үсті астындағы қосымша жылжымалы жәшіктер
- Сатып алушы тарапынан лайтбокс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЛАКОМКА БС құймақ станциясы-2.400-1350.750-02 |
| Құймақ аппараты | жиынтықта |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 7 |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Диаметрі | 400 мм |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 60 дана |
| Салат-барқуыру беттерінің саны | 2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/6 |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 228 493 ₸







