
Құймақ құю станциясы КАЙМАН СП-Б-1350 А
- Бар
- Коды:248578
1 152 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СП-Б-1350 А құймақ станциясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі салмасы бар порциялық құймақтарды пісіруге арналған. Үлгіде 2 кіріктірілген оттық, қамыр мен салманың астына гастроэмкосттарды орналастыруға арналған 2 алынбалы ұстағыш, сондай-ақ Т-тәрізді шпательге арналған сыйымдылық бар. Корпус тот баспайтын болаттан, қаңқалық тіректер 40х40 мм тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан, қуыру беттері шойыннан жасалған, бұл жоғары жабыспайтын қасиеттер мен механикалық зақымға төзімділікті қамтамасыз етеді.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Оттықтарды құбырлы электр жылытқыштармен (ТЭНДЕРМЕН) қыздыру
- Дайын өнімді көрсетуге арналған үстелдің үстіндегі шыңдалған шыны сөре
- Гастрономиялық GN 1/1 ас үй жабдықтарын сақтауға арналған үстелдің астындағы тартпа, оны оңай алып тастауға және станцияның ұзындығы бойынша басқа орынға жылжытуға болады
- Қосымша жәшікті орнату мүмкіндігі
- Құрылымның қаттылығын арттыру үшін жақтауды 3 жағынан байлау
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Ұстаушылардың сыйымдылығы:
- Тест үшін: 1х GN 1/2 тереңдігі 200 мм
- Салмалар үшін: тереңдігі 150 мм 7х GN 1/6
- ТЭН қуаты: 2х2,5 кВТ
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1552х885х1075 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жарық панелі (лайтбокс) П-Б-1350 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құймақ аппараты | жиынтықта |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 165 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 7 |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Қуыруға арналған беттердің саны | 2 |
| Өнімділік | сағатына 60 дана |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/6 |
| Ені | 1350 мм |
- Бағасы: 1 152 721 ₸


