
Құймақ құю станциясы Gastrolux ДС-147/БЛС/Сп
- Бар
- Коды:329131
1 534 920 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Special сериялы Gastrolux ПН-147/БЛС/Сп құймақ станциясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі салмасы бар құймақтарды дайындауға арналған. Модель салмасы бар гастрономдарды, тұтас сөрені және 3 жағынан ернеуін орнатуға арналған салқындатылған ваннамен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 100 мм болатын 8 GN 1/6 асқазан сыйымдылығы, 100 мм тереңдіктегі 1 GN 1/9 асқазан сыйымдылығы, 100 мм тереңдіктегі 1 GN 1/4 асқазан сыйымдылығы және соқыр (тесілмеген) шыны кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бүйірлік орналасуы бар кіріктірілген тоңазытқыш қондырғы
- Қабырғаға орнатылатын қондырғы
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 8 °C дейін
- Борттың биіктігі: 200 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін шыны күмбезі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құймақ аппараты | бөлек сатып алынады |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 8 |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салат-барТип салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтар | GN 1/6 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 1 534 920 ₸


