
Банкаларға арналған салқындатқыш UGUR UMD 110 KS
- Бар
- Коды:121713
645 991 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UMD 110 KS консерві салқындатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі сусындарды қаңылтыр банкаларда көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель механикалық термостатпен және флуоресцентті жарықтандырумен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне тығындары бар дөңгелектер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 110 л
- Пайдалы: 103 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,6 кВТ/сағ
- Тоңазытқыш камерасының өлшемдері: 520x320x570 мм
- Қаптамадағы габариттері: 690x500x1350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Түрі | кулер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бонета | тоңазытқыш |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40.5 кг |
| Биіктігі | 970 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Қақпақ | жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 110 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.14 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 2-ден 12 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 645 991 ₸


