
Кеуде қуысы UGUR UMD 1450 D DF BODRUM
- Бар
- Коды:121697
1 249 361 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UMD 1450 D DF BODRUM кеуде-бонетасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 жылжымалы жапқышпен және сандық контроллермен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 бөлгіш, алдыңғы бампер және аяқтар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ыстық газбен автоматты еріту
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 585 л
- Пайдалы: 466 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 6,65 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1320x720x723 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1520x920x1000 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | UMD BORDUM 1450 / SF 1450 |
| Бонета | мұздатқыш |
| Салмағы (қаптамасыз) | 111 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 126 келі |
| Биіктігі | 890 мм |
| Тереңдігі | 858 мм |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 585 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.49 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -23 -18 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1456 мм |
- Бағасы: 1 249 361 ₸


