
Кеуде қуысы UGUR UMD 2500 D DF ИЗМИР
- Бар
- Коды:236908
1 712 958 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UMD 2500 D DF IZMIR кеуде-бонетасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытылған немесе мұздатылған тағамдар мен жартылай фабрикаттарды көрсетуге және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 жылжымалы жапқышпен және сандық контроллермен жабдықталған. Қақпақтар тұманға қарсы қорғанысы бар шыңдалған төмен эмиссиялы шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 5 торлы бөлгіш, алдыңғы бампер және аяқтар кіреді.
Ерекшеліктері:
- 2 температуралық режим
- Температураны дәл бақылау және ұстап тұру
- Ыстық газбен автоматты еріту
- Жақтауға бекітілген сенімді тұтқалар
- Ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Аралдарды жинақтау мүмкіндігі
- Компрессорға оңай қол жеткізу
- Жоғары сапалы еуропалық компоненттер
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим:
- Орташа температуралық: 0-ден 10 °C-қа дейін
- Төмен температуралы: -18-ден -23 °C дейін
- Тәуліктік энергия тұтыну: 4,43 / 8,22 кВТ*сағ
- Қуаты: 0,395 кВТ
- Камера өлшемдері: 2370x720x600 мм
- Қаптамадағы габариттері: 2570x920x1000 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бонета | мұздатқыш, тоңазытқыш |
| Салмағы (қаптамасыз) | 172 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 191 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Тереңдігі | 858 мм |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1109 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -23-тен 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 2506 мм |
- Бағасы: 1 712 958 ₸


