
Банкаларға арналған салқындатқыш UGUR UMD 65 KS
- Бар
- Коды:121712
471 752 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UMD 65 KS консерві салқындатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі сусындарды қаңылтыр банкаларда көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель механикалық термостатпен және флуоресцентті жарықтандырумен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне тығындары бар дөңгелектер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 65 л
- Пайдалы: 57 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,6 кВТ/сағ
- Тоңазытқыш камерасының өлшемдері: 470х470х438 мм
- Қаптамадағы габариттері: 605x605x1000 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Түрі | кулер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бонета | тоңазытқыш |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37 келі |
| Биіктігі | 998 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Қақпақ | жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 65 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.14 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 2-ден 12 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 471 752 ₸


