
Тоңазытқыш Бонета Марихолодмаш Куба ВХСо-1300
- Бар
- Коды:130725
792 245 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Куба ВХНо-1300 тоңазытқыш бонетасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель артық бөлшектерсіз шағын габариттерімен және жоғары функционалдылығымен ерекшеленеді, сенімді және пайдалану оңай. Динамикалық салқындату жүйесінің арқасында өнімдердің балғындығы ұзақ уақыт сақталады.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Хладагент: R404a
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
- Компрессор: Secop, Embraco, Tecumseh
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру аймағының өлшемдері: 1256x810x360 мм
- Тәуліктік энергия тұтыну: тәулігіне 10,3 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 1,67 м2
- Қаптамадағы габариттері: 1520x1100x1200
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.322.180 |
| Бонета | тоңазытқыш, орташа температуралы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 180 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 350 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.429 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1310 мм |
- Бағасы: 792 245 ₸


