
Бонета мұздатқыш Марихолодмаш ВХНо-1,2 Көпес қондырмасыз
- Бар
- Коды:62147
829 437 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш ВХНо-1,2 Купец мұздатқыш бонетасы сауда және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды көрсетуге, мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан, ішкі қаптамасы мен сөрелері ақ ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Текумсе
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 205 мм
- Тиеу жазықтығындағы витринаның ені: 765 мм
- Тиеу жазықтығындағы витринаның ұзындығы: 1200 мм
- Төсеу алаңы: 0,97 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 22,3 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1460х1480х1170 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХН Көпес 1,2о |
| Бонета | мұздатқыш |
| Салмағы (қаптамасыз) | 210 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 260 келі |
| Биіктігі | 995 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қақпақ | жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.93 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1345 мм |
- Бағасы: 829 437 ₸


