
Ларь-бонета мұздатқыш Марихолодмаш Корсика ЛХН-2100 Push
- Бар
- Коды:247031
889 010 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұздатқыш ларь-бонета Марихолодмаш Корсика ЛХН-2100 Push сауда және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды көрсетуге, мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан, ішкі қаптамасы мен сөрелері ақ ұнтақ бояумен боялған болаттан, қақпағы шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Еріту тәсілі: ыстық газбен
- Компрессор: Embraco
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss, Dixell
- Push ашу жүйесі: екі тұтынушыға бір уақытта тауарды таңдау мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 570 мм
- Температуралық режим: -18 °С-тан -24 °С-қа дейін / -6 °С-тан 6 °С-қа дейін / 0 °С-тан 10 °С-қа дейін
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,7 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылатын ауданы: 1,4 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 30 °С-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 8,5 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 32 Вт
- Қаптамадағы габариттері: 2300х1100х1050 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.303.600-01 |
| Бонета | мұздатқыш, тоңазытқыш |
| Салмағы (қаптамасыз) | 145 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 240 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -24-тен 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 2100 мм |
- Бағасы: 889 010 ₸


