
Мұздатқыш Бонета Марихолодмаш Рица ВХНо-1,875/1,5
- Бар
- Коды:78102
879 123 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұздатқыш бонета Марихолодмаш Рица ВХНо-2,5/1,0 сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған. Модель температура индикаторы бар электронды басқару блогымен және буландырғыштың үрлеу желдеткіштерімен жабдықталған.
Салқындату жүйесі - қашықтан! Бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Бақылаушы: Evco
- Ұнтақты бояумен қапталған мырышталған сымнан жасалған тауарларды көрсетуге арналған торлар
- Жылжымалы жылу оқшаулағыш түнгі перделер
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 1,12 кВТ
- Орналастыру тереңдігі: 280 мм
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,56 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылатын ауданы: 2 м2
- Қуатты тұтыну: 7,6 кВТ
- Номиналды ток: 3 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сөрелері, флуоресцентті шамдары және баға ұстағыштары бар қондырма
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХНо-1,875/1,5 Рица |
| Бонета | мұздатқыш |
| Салмағы (қаптамасымен) | 300 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 1075 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 2500 мм |
- Бағасы: 879 123 ₸


