
Бонета мұздатқыш Марихолодмаш ВХНо-1,8 Көпес қондырмасыз
- Бар
- Коды:62148
1 024 471 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш ВХНо-1,8 Купец мұздатқыш бонетасы сауда және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды көрсетуге, мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан, ішкі қаптамасы мен сөрелері ақ ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Текумсе
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 205 мм
- Тиеу жазықтығындағы витринаның ені: 765 мм
- Тиеу жазықтығындағы витринаның ұзындығы: 1800 мм
- Төсеу алаңы: 1,46 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 28,4 кВТ
- Хладагент: R134a
- Қаптамадағы габариттері: 2110х1160х1170 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХН Көпес 1,8о 4.325.003-08 |
| Бонета | мұздатқыш |
| Салмағы (қаптамасыз) | 270 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 374 келі |
| Биіктігі | 995 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қақпақ | жоқ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 300 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 1.183 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1945 мм |
- Бағасы: 1 024 471 ₸


