
Тоңазытқыш Бонета Марихолодмаш Бонета Мальта ВХСо-2,5
- Бар
- Коды:130798
1 227 638 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш бонета Mariholodmash Мальта ВХСо-2500 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель стильді дизайнда жасалған, төрт жағынан төмен көрінетін шыныпакеттердің арқасында үлкен эскпозициялық беті бар. Қосымша монтаждауды қажет етпейді, пайдалануға толығымен дайын.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
- Компрессор: Secop, Embraco, Tecumseh
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы төсеу көлемі: 2,540 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылатын ауданы: 2,0 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
Қаптамасы бар сыртқы өлшемдері: 2700x1200x1130 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түстің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.325.031 |
| Бонета | тоңазытқыш, орташа температуралы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 185 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 260 келі |
| Биіктігі | 930 мм |
| Тереңдігі | 1060 мм |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.229 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 2500 мм |
- Бағасы: 1 227 638 ₸


