
Бонета мұздатқыш Марихолодмаш ВХНо-2,4 Көпес қондырмасы бар
- Бар
- Коды:172469
1 627 680 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash VHNo-2,4 Kupets қондырмасы бар мұздатқыш бонета тез бұзылатын өнімдер мен жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және сақтауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: EVCO
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 205 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: +12...+35 °С
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХН-Купец (2,4о) (қондырмасы бар АБС бүйірлері) |
| Бонета | мұздатқыш |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 1.858 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 2545 мм |
- Бағасы: 1 627 680 ₸


