
Тоңазытқыш Бонета Марихолодмаш Бонета Мальта ВХСо-1,5
- Бар
- Коды:81212
1 109 589 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш бонета Mariholodmash Мальта ВХСо-1500 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель эргономикалық стильде жасалған, үлкен эскпозициялық беті бар.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
- Компрессор: Secop, Embraco, Tecumseh
Төрт жағынан төмен көрінетін шыныпакеттер;
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы төсеу көлемі: 1,524 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылатын ауданы: 1,2 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
Қаптамасы бар сыртқы өлшемдері: 1700x1200x1130 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түстің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.325.031-01 |
| Бонета | тоңазытқыш, орташа температуралы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 930 мм |
| Тереңдігі | 1060 мм |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.208 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 109 589 ₸


