
Вакуумды тығыздауыш Gemlux GL-VS-150GR
- Бар
- Коды:105747
50 894 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-VS-150GR түтіксіз вакуумдық тығыздағыш жеке үйлер мен пәтерлерде сақтау мерзімін ұзарту үшін азық-түлікті, сұйықтықтарды және дайын тағамдарды вакуумға орау үшін қолданылады. Модель электронды батырмамен басқарумен жабдықталған. Корпус берік сұр пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Режимдер:
- Орамнан пакеттер жасау
- Қаптарды вакуумдаусыз дәнекерлеу
- Қаптардағы өнімдерді вакуумдау
- Нәзік өнімдерді импульстік режимде вакуумдау
- Қаптың жоғары герметикалығын қамтамасыз ету үшін кең бітеу тігісі
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің өлшемдері: 300х3 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Пакет |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.5 кг |
| Биіктігі | 85 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Итарқа ұзындығы | 300 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 50 894 ₸


