
Вакуумды тығыздауыш Gemlux GL-VS-779S
- Бар
- Коды:105687
83 261 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-VS-779S түтіксіз вакуумдық тығыздағыш жеке үйлер мен пәтерлерде сақтау мерзімін ұзарту үшін азық-түлікті, сұйықтықтарды және дайын тағамдарды вакуумға орау үшін қолданылады. Модель электронды басқару элементтерімен, жоғары айдау жылдамдығын қамтамасыз ететін 2 сорғымен, орама бөлігімен және кіріктірілген пленка қалақшасымен жабдықталған. Корпус берік қара пластмассадан жасалған, топсалы қақпақ пен алдыңғы панель тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Режимдер:
- Vacuum&Seal&: қаптарды вакуумдау және дәнекерлеу
- Food (Dry/Moist): құрғақ немесе дымқыл тағамдарды вакуумдау
- Canister: контейнерлердегі өнімдерді вакуумдау
- Pulse Vac: импульстік режимде нәзік өнімдерді вакуумдау
- Seal only: вакуумдаусыз өнімдерді тығыздау
- Speed (Low/High): айдау жылдамдығын таңдау мүмкіндігі
- Қаптың жоғары герметикалығын қамтамасыз ету үшін кең бітеу тігісі
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің өлшемдері: 320х3 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Түрі | Сорғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Қуат | 0.165 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 83 261 ₸




