
UNOX ыстық вакуумдық сорғы шаңсорғыш
- Бар
- Коды:338713
2 191 981 ₸
- +7 (702) 313-84-55
UNOX Hot Vacuum Pump шаңсорғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс, жеміс-жидек тағамдарын сақтау мерзімін ұзарту үшін пісіргеннен кейін бірден гастрономиялық орындарда ыстық вакуумдау үшін қолданылады. Модель жоғары температураға төзімді силикон ұшымен, магнитті құлыптау тұтқасымен және сырғанамайтын аяқтары бар кең негізімен жабдықталған. Конструкция берік, оңай тазаланатын тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пайдалану режимдері:
- Дайын тағамдарды беру температурасында сақтау
- Термоконтейнерлерде тасымалдау
- Ыстық тағамдарға арналған науаны 75 секундтан аз уақыт ішінде лезде шаңсорғышпен тазалаңыз
GN1/1 және GN1/2 MULTI табалар үшін жарамды.Day Trays
Вакуумның LED күйін бақылау және жарықдиодты индикациялау
Дайын тағамдарды EVEREO ыстық тоңазытқышында бірнеше сағаттан бірнеше күнге дейін t 62 °C температурада сақтау
Сұйықтықтың төгілуі немесе сырттан ластану қаупінсіз қауіпсіз және гигиеналық тасымалдау
Кіріктірілген Wi-Fi модулі және арнайы MULTI.Day қосымшасына қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеу: 110
- Вакуум деңгейі: 5-тен 8 барға дейін
- Сығылған ауаның кіруіне қойылатын талаптар: Шаршы дюймге 75-120 фунт/ 60 л/мин/минутына 2,1 текше фут
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XUC135 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Қуат | 0.011 кВТ |
| Түрі | Үстел үсті |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 2 191 981 ₸











