
Вакуумды тығыздауыш GASTRORAG TVS-DZ-260
- Бар
- Коды:52844
500 863 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TVS-DZ-260 вакуумдық тығыздағыш тамақ өнімдерін, сұйықтықтарды және дайын тағамдарды вакуумды орау үшін тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қолданылады. Бұл құрылғыны пайдаланған кезде вакуумның жоғарырақ дәрежесіне қол жеткізіледі, бұл тағамның жарамдылық мерзімін ұзартады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пакеттердің өлшемі: 260х360 мм (қалыңдығы 100 мкм)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Итарқа ұзындығы | 260 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғының өнімділігі | 10 м3/сағ |
| Камера өлшемдері | 390х260х50 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 500 863 ₸


