
Вакуумдық тығыздауыш VIATTO YJS210F
- Бар
- Коды:294163
60 025 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO YJS210F вакуумдық тығыздағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік және дайын тағамдарды, сондай-ақ дәрі-дәрмектерді, электронды және химиялық өнімдерді орау үшін қолданылады. Қаптаманың бұл түрі сақтау мерзімін едәуір ұзартады, сонымен қатар өнімнің дәмі мен иісін сақтайды. Корпус пластиктен жасалған.
Қаптау үшін гофрленген үлбірден жасалған арнайы қаптар пайдаланылады.
Ерекшеліктері:
- вакуумдаудың және дәнекерлеудің 2 режимі
- Электрондық басқару панелі
- Үлдір орамына арналған бөлім
- Пакеттерді кесуге арналған пышақ
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің қалыңдығы: 2,2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.4 кг |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 205 мм |
| Итарқа ұзындығы | 310 мм |
| Камералар саны | түтіксіз |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 385 мм |
- Бағасы: 60 025 ₸


