
Вакуумдық тығыздауыш VIATTO VA-VS280
- Бар
- Коды:354517
41 956 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-VS280 вакуумдық тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен дайын тағамдарды, сондай-ақ дәрі-дәрмектерді, электроника және химия өнеркәсібі өнімдерін орау үшін қолданылады. Қаптаманың бұл түрі сақтау мерзімін едәуір ұзартады, сонымен қатар өнімнің дәмі мен иісін сақтайды.
Қаптау үшін гофрленген үлбірден жасалған арнайы қаптар пайдаланылады.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару панелі
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің ені: 3 мм
- Вакуум дәрежесі: 65±5 кПА
- Шу деңгейі: 45 Дб
- Қаптамадағы габариттері: 385х205х95 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.95 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.3 кг |
| Биіктігі | 66.5 мм |
| Тереңдігі | 83.7 мм |
| Итарқа ұзындығы | 280 мм |
| Камералар саны | түтіксіз |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 417.7 мм |
- Бағасы: 41 956 ₸


