
Вакуумды тығыздауыш Gemlux GL-VS-169S
- Бар
- Коды:98092
52 784 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-VS-169S вакуумдық тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде азық-түлікті, сұйықтықтарды және дайын тағамдарды сақтау мерзімін ұзарту үшін вакуумға орау үшін қолданылады. Модель электронды түймені басқару элементтерімен және кіріктірілген пленка қалақшасымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пленканы қажетті өлшемге кесу
- Вакуумдық пакеттерді қажетті мөлшерде жасау
- Құрғақ өнімдерді вакуумдау
- Ылғалды тағамдарды вакуумдау
- Контейнерлерді вакуумдау
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің өлшемдері: 300х3 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Биіктігі | 83 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Камералар саны | түтіксіз |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 52 784 ₸


