
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-VAC260E
- Бар
- Коды:227375
370 845 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC260E вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель электронды басқару панелімен және дәнекерленген жолақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің ені: 10 мм
- Камераның тереңдігі: 50 мм
- Қақпақпен тереңдігі: 110 мм
- Қаптамадағы габариттері: 290х580х460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Итарқа ұзындығы | 260 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғының өнімділігі | 7.2 м3/сағ |
| Камера өлшемдері | 285х390х50 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 370 845 ₸


