
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-VAC260M
- Бар
- Коды:83576
440 515 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC260M вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің ені: 8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 565х460х410 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 47.4 кг |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Итарқа ұзындығы | 260 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғының өнімділігі | 6,5 м3/сағ |
| Камера өлшемдері | 390х320х130 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 440 515 ₸


