
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-VAC400E
- Бар
- Коды:227376
591 365 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC400E вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель электронды басқару панелімен және 2 дәнекерленген штангамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің ені: 10 мм
- Камераның тереңдігі: 130 мм
- Қаптамадағы габариттері: 570х590х630 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 63 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Итарқа ұзындығы | 400 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғының өнімділігі | 20 м3/сағ |
| Камера өлшемдері | 420х440х130 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 591 365 ₸


