
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-VAC300M
- Бар
- Коды:228271
477 459 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC300M вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель дәнекерленген жолақпен және электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің ұзындығы: 300 мм
- Тігістің ені: 8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Итарқа ұзындығы | 300 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғының өнімділігі | 6,5 м3/сағ |
| Камера өлшемдері | 390х320х100 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 477 459 ₸


