
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-VAC400M2
- Бар
- Коды:83578
631 129 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC400M2 вакуумдық тығыздағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің ені: 10 мм
- Қаптамадағы габариттері: 610х570х570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159601 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 74.1 кг |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Қос дәнекерлеусорғының өнімділігі | 20 м3/сағ |
| Итарқа ұзындығы | 400 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 420х440х130 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 631 129 ₸


