
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-VAC260
- Бар
- Коды:61042
571 176 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC260 вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің ені: 5 мм
- Қаптамадағы габариттері: 550х360х420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Итарқа ұзындығы | 260 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғының өнімділігі | 14,4 м3/сағ |
| Камера өлшемдері | 385х280х50 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 502 мм |
- Бағасы: 571 176 ₸


