
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-V335
- Бар
- Коды:228294
96 491 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-V335 вакуумдық түтіксіз тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады, сонымен қатар контейнерлерде маринадтауға арналған. Модель электронды басқару панелімен және кескіш пышақпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Пайдалану кезінде бедерлі қаптамаларды қолдану керек
Қосымша сипаттамалар:
- Қысым: 80 кПА
- Қаптамадағы габариттері: 500х250х150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.9 кг |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Итарқа ұзындығы | 300 мм |
| Камералар саны | түтіксіз |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 96 491 ₸


