
Газ толтыру опциясы бар вакуумдық тығыздағыш Hurakan HKN-VAC400F2
- Бар
- Коды:83577
740 425 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC400F2 вакуумдық тығыздағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель газ толтыру модулімен және электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тігістің ені: 10 мм
- Қаптамадағы габариттері: 610х580х980 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159600 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 69.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 80.55 кг |
| Биіктігі | 930 мм |
| Газбен толтырукамераның өлшемдері | 420х440х130 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Қос дәнекерлеусорғының өнімділігі | 20 м3/сағ |
| Итарқа ұзындығы | 400 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Едендік |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 740 425 ₸


