
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-V300
- Бар
- Коды:94244
53 314 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-V300 вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус пластиктен жасалған.
Құрылғы бедерлі пакеттермен бірге қолданылады. Тегіс қаптар пайдалану үшін жарамсыз.
Жеткізу көлеміне 250x190 мм өлшемдегі 10 пакет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Вакуумдау уақыты: 10-нан 20 секундқа дейін.
- Вакуумдау қуаты: 68 мПа
- Қаптамадағы габариттері: 400х105х95 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170156 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.1 кг |
| Биіктігі | 55 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Итарқа ұзындығы | 300 мм |
| Камералар саны | түтіксіз |
| Қуат | 0.07 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 375 мм |
- Бағасы: 53 314 ₸


