
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-VAC500F
- Бар
- Коды:307375
1 031 698 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC500F вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель 2 дәнекерленген итарқамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір тақтадан екіншісіне дейінгі қашықтық: 390 мм
- Тігістің ені: 10 мм
- Қаптамадағы габариттері: 710х640х940 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 90 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Газбен толтырукамераның өлшемдері | 520х520х130 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Итарқа ұзындығы | 500 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғының өнімділігі | 20 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Едендік |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 1 031 698 ₸


