
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-V333
- Бар
- Коды:94245
98 396 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-V333 вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады, сонымен қатар контейнерлерде маринадтауға арналған. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қысым: 68 кПА
- Қаптамадағы габариттері: 440х240х140 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Биіктігі | 87 мм |
| Тереңдігі | 201 мм |
| Итарқа ұзындығы | 300 мм |
| Камералар саны | түтіксіз |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 408 мм |
- Бағасы: 98 396 ₸


