
Вакуумдық тығыздауыш Hurakan HKN-VAC400
- Бар
- Коды:61043
796 527 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VAC400 вакуумдық тығыздағыш азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында азық-түліктерді арнайы қапшықтарға орау үшін қолданылады, бұл олардың жарамдылық мерзімін ұзартады. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тақталар саны: 1
- Тігістің ені: 10 мм
- Қаптамадағы габариттері: 590х550х540 мм
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144101 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Итарқа ұзындығы | 390 мм |
| Камералар саны | 1 камера |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сорғының өнімділігі | 14,4 м3/сағ |
| Камера өлшемдері | 440х420х65 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 796 527 ₸


