
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-Б-1.430-02
- Бар
- Коды:106064
85 045 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-Б-1.430-02 сериялы Бюджет қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін ерітуге арналған. Қаңқа қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, ванна қалыңдығы 0,7 мм AISI 430 баспайтын болаттан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген ванна
- Ваннаның және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу ықтималдығын толығымен жояды
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы конструкция
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЖСМ-Б-1.430-02 (ЖМ-1/430) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.9 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 85 045 ₸


