
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-Б-1.430-1-02
- Бар
- Коды:121123
77 924 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-Б-1.430-1-02 бюджет сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тағамдарды ерітуге арналған. Рамка қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, ванналар қалыңдығы 0,7 мм AISI 430 баспайтын болаттан, тірек аяғы пластмассадан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ванналардың және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу ықтималдығын толығымен жояды
- Ванналардың барлық бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың ені: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ванна ВСМ-Б-1.430-1-02 (ВМ-1/430 бортымен) |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.3 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 77 924 ₸


