
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-С-1.1250.600-02
- Бар
- Коды:106094
215 326 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу ваннасы ATESY ВСМ-С-1.1250.600-02 сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жуу, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін еріту үшін қолданылады. Қаңқа қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген ванна
- Ваннаның және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алуын толығымен болдырмайды
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ванна ВСМ-С-1.1250.600-02 (ВСМ-1/600/1350) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.6 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 450 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 1250х600 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1350 мм |
- Бағасы: 215 326 ₸


