
Жууға арналған ванна ATESY ВСМ-С-3.430-02
- Бар
- Коды:98206
216 422 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стандарт сериясының ATESY ВСМ-С-3.430-02 жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін ерітуге арналған. Рамка қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, ванналар қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан, аяқ биіктігін реттегіштердің тіректері баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ваннаның және қаңқа элементтерінің барлық жиектері қайырмалы (қайырмалы) болады, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алуын толығымен болдырмайды
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктік реттегіштері бар аяқтар
- Жиналмалы қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ванна ВСМ-С-3.430-02 (ВСМ-3/430) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.9 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 3 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1490 мм |
- Бағасы: 216 422 ₸


