
ATESY ВСМС-Л-1.400.400.300-02 моншасы моншасы жоқ, араластырғыш үшін тесік жоқ
- Бар
- Коды:247582
205 476 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВСМС-Л-1.400.400.300-02 сериялы Люкс жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды, көкөністер мен жемістерді жууға, сондай-ақ мұздатылған тамақ өнімдерін ерітуге арналған. Ваннаның қаңқасы 40х40 мм шаршы қимасы бар AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және төменгі жағында белдікпен нығайтылған, ваннаның тостағаны AISI 304 тот баспайтын болаттан, тірек аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған. төменгі жағында пластикалық тірек.
Ерекшеліктері:
- Ваннаның аяқтарында еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Толығымен дәнекерленген құрылым
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Люкс ВСМС-Л- 1.400.400.300-02 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 400х300х400 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 205 476 ₸


